Wszystko o mnie

Tym się zajmuję.

Trochę o mnie

Jestem miłym, energicznym, pomysłowym, innowacyjnym DJ'em szanującym każdy rodzaj muzyki. Łącząc profesjonalną wiedzę i doświadczenie a także rozwijając moje zdolności i pasje udało się stworzyć usługę wyjątkową, niezwykle dopracowaną i w każdym aspekcie profesjonalną. Tworzymy nową jakość i wyznaczam standardy, do których inni dopiero zmierzają. Nie narzucam tylko proponuję różnorodność jednak muzyczną ostateczną decyzję pozostawiam organizatorom imprezy.


Profesjonalizm

Wodzirej oczywiście nie ingeruje bezustannie w zabawę i tańce gości, gdyż ma świadomość, że nikt nie lubi być cały czas kierowanym - wykorzystuje tutaj swoje wyczucie, doświadczenie, rozeznanie sytuacji i nastroju. Wodzirej troszczy się aby wszyscy dobrze się bawili - parom zapewnia muzykę, podczas której mogą cieszyć się swoją obecnością - gościom, nie mającym osoby towarzyszącej zapewnia tańce integracyjne, podczas których w znaczny sposób ułatwione jest nawiązywanie znajomości


Innowacyjność - wyjście do ludzi

Jednym z głównych atutów mojej oferty jest - używając kolokwialnego wyrażenia - wyjście do ludzi. Jako wodzirej razem z gośćmi biorę udział we wszystkich proponowanych tańcach i zabawach, dzięki czemu poprzez swoje widoczne zaangażowanie daję się polubić. Panuję również nad atmosferą imprezy poprzez swój głos, oświetlenie, efekt dymu czy bańki mydlane, zapewniając w ten sposób żywiołowość, która pozytywnie oddziaływuje na gości.